اخبار

مراسم استقبال از دانشجویان نو ورود هندی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مراسم استقبال از دانشجویان نو ورود هندی

مراسم استقبال از دانشجویان نو ورود هندی دوره کارشناسی پزشکی و جراحی در روز شنبه مورخ 28 خردادماه 1401 در تالار ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با حضور اشراق استادی و دیگر کارگزاران، برگزار شد.

دکتر بابک شریف کاشانی، معاون امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این مراسم ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان هندی از اهمیت نقش این دانشگاه در ارائه‌ خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبتی به جامعه به خصوص در دوران پاندمی کووید-19 خبر داد.

 

وی با افزودن اینکه عبور از این شرایط سخت بدون همیاری دانشجویان و اساتید پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امکان پذیر نبود از آنها تشکر و قدردانی کرد. همچنین برای این دانشجویان تازه وارد دوره کارشناسی پزشکی و جراحی دوران تحصیلی موفقیت آمیز و مفیدی را آرزو کرد.

دکتر علی حائری، مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نیز در این مراسم ضمن خوش آمدگویی از حضور این دانشجویان هندی ابراز امیدواری و خوشحالی کرد.

 

وی از اهمیت و اعتبار مدرک پزشکی ایران در اروپا و سایر نقاط جهان سخن گفت. حائری اظهار داشت که وظیفه پزشک نه تنها حفظ سلامت جامعه بلکه حفظ انسانیت است، چرا که پزشک پناهگاه امن مردم و بیماران است.

 

مشاور رئیس دانشگاه با تأکید بر حساسیت نقش پزشک در جوامع برای این دانشجویان نو ورود هندی آرزوی کامیابی کرد و آنها را به تلاش و کوشش در جهت تحقق این امر مهم دعوت کرد.

در ادامه دکتر شریف کاشانی به نمایندگی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از این دنشجویان با اهدای هدایایی تقدیر کرد.

 

اجرای موسیقی توسط دانشجویان نیز از دیگر بخش‌های این مراسم استقبال بود.

اشراق استادی راه تحصیل شما را هموار می‌کند.

برای دیدن عکس‌های بیشتر از مراسم به اینجا بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید